Referencje

 • Gdy nasze wesele zbliżało się nieubłaganie, a myśli krążyły wokół organizacji tego najcudowniejszego dnia w naszym życiu, pojawił się problem pierwszego tańca. Piosenka wybrana, tylko brak koncepcji jak do niej zatańczyć, tym bardziej, że obydwojgu z nas brakuje talentu tanecznego:) Wtedy odnalazłam w telefonie numer Justyny (kiedyś uczęszczałam na zajęcia LATINO SOLO, prowadzone przez Justynę), postanowiłam zadzwonić i przedstawić ten spędzający sen z powiek problem:) Umówiliśmy się na pierwsze spotkanie. Jakże miłym zaskoczeniem było to, że po kilku lekcjach z Justyną i jej pomysłami na nasz układ do piosenki zespołu MAGMA - Wszystko to co mam, okazało się że to co z tego wyszło było naprawdę podobne do kroków rumby:) Nasz czas był ograniczony, więc Justyna miała nie lada zadanie:) i w końcu przyszedł ten wielki dzień a z nim milion pozytywnych i negatywnych emocji, a przede wszystkim stres przed pierwszym tańcem (najbardziej obawiał się go Dawid). Najtrudniejszy był pierwszy krok, a potem wszystko poszło śpiewająco i zebraliśmy spore oklaski:) a wszystko dzięki naszej trenerce:)))) dziękujemy bardzo i polecamy Justynę z całego serca:)))
  Asia i Dawid
  Asia i Dawid
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji, na które uczęszczaliśmy do Pani Justyny, by nauczyć się "pierwszego tańca" na nasz najważniejszy dzień w życiu. Atmosfera podczas tych zajęć była bardzo miła i sympatyczna. Bardzo szybko nauczyliśmy się kroków do walca wiedeńskiego, które w umiejętny sposób zostały nam pokazane. Jesteśmy bardzo wdzięczni! Polecamy również innym parom młodym, by uczęszczali na lekcje tańca właśnie do Pani Justyny!
  Ewa i Bartek
  Ewa i Bartek
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Justyną i z czystym sumieniem możemy ją polecić. Zajęcia były przeprowadzone w bardzo sympatycznej, swobodnej atmosferze. Justyna profesjonalnie przygotowała nam choreografię dostosowaną do naszych oczekiwań oraz umiejętności, a kroki dobrała pod wybraną piosenkę. Nasz pierwszy taniec wypadł naprawdę świetnie i co najważniejsze - naturalnie, co było szeroko komentowane wśród Gości oraz (nawet) wśród członków Orkiestry, którzy „nie jeden taniec w życiu widzieli:)

  Magda i Paweł
  Magda i Paweł
 • Bardzo miła i profesjonalna współpraca. Pomysłowa choreografia dopasowana do umiejętności dziewczyn oraz prezentująca ich atuty. Ponadto przyjazna atmosfera podczas treningów oraz spore doświadczenie i umiejętności prowadzącej
  Ewelina Szoka - Miss Polonia Olsztyna
  Ewelina Szoka - Miss Polonia Olsztyna
 • Zajęcia przeprowadzone profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze. Przygotowania do wyborów są raczej pracochłonne i męczące jednak wszystko było bardzo dobrze zaplanowane dzięki czemu praca przebiegała płynnie. Choreografie proste a zarazem efektowne. Łatwe do zapamiętania z fajną muzyką. Uczestniczenie w zajęciach było naprawdę przyjemnym doświadczeniem. W razie jakichkolwiek problemów wszystko było dokładnie omawiane. To był bardzo miło spędzony czas
  Patrycja Garłowska - V-ce Miss Polonia Olsztyna
  Patrycja Garłowska - V-ce Miss Polonia Olsztyna
 • Jeśli ktoś nie jest pewien, czy taniec jest odpowiednią formą spędzenia wolnego czasu powinien czym prędzej zgłosić się do Justyny, która już przy pierwszym spotkaniu rozwiewa w tym względzie wszelkie wątpliwości. Jej pasja do tańca udziela się już podczas pierwszych spotkań, które dzięki cierpliwości Justynki i ciepłej atmosferze jaka na nich panuje, stają się nie tylko okazją do rozwijania umiejętności tanecznych, ale również szansą na relaks, odcięcie się od szarej codzienności. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych- nawet z najbardziej opornego ucznia potrafiła wydobyć talent, czasami skrywający się baaardzo głęboko. A choreografie? Do dzisiaj zastanawiam się czy przypadkiem pod jej łóżkiem nie skrywa się tuzin reklamówek, w których szczelnie pakuje swoje świetne pomysły, którymi zaskakiwała na każdym spotkaniu 🙂 Justynka jest po prostu najlepsza!
  Patrycja Iłeczko
  Patrycja Iłeczko