Pierwszy taniec weselny

PIERWSZY TANIEC WESELNY

 

Kurs pierwszego tańca weselnego obejmuje:

– indywidualne spotkania z instruktorem

– naukę dopasowanych do Twoich umiejętności choreografii

– wsparcie teoretyczne

– naukę kroków podstawowych dla osób początkujących

– naukę kroków zaawansowanych dla osób z doświadczeniem w tańcu

– a także zmiksowaną autorską piosenkę dopasowaną do Waszej choreografii

W ramach kursu pierwszego tańca otrzymują Państwo vouchery zniżkowe na zakup sukni ślubnej, butów i akcesoriów ślubnych!

Zapisz się na kurs

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 601 477 321


Prawdopodobnie najmilszą i najbardziej wyczekiwaną częścią każdego wesela jest pierwszy taniec młodej pary. To moment, w którym Państwo Młodzi mogą okazać sobie piękne emocje i uczucia, a także zaprezentować gościom chwilę pełną wzruszeń. Dążymy do tego, aby zachwycić Waszych gości a Wam pozostawić pamiątkę na całe życie. Pierwszy taniec weselny w Olsztynie i Warszawie to prawdziwa niespodzianka i świetna przygoda!

Katarzyna_Tomasz-335

Tworzę pełen wachlarz stylów i kroków tanecznych. Przygotowuję choreografie zarówno klasyczne, jak i te bardziej zmysłowe lub humorystyczne, dzięki którym można zabawić, a nawet zaskoczyć swoich gości i często przełamać rutynę pierwszego tańca weselnego.
AniaiArtur_0214

78609572_2809650699047878_7210724970102521856_n

Pierwszy taniec weselny w Olsztynie i Warszawie jest czymś szczególnie istotnym i magicznym podczas przygotowań do wesela, a indywidualne lekcje z pewnością przyczynią się do waszego sukcesu na parkiecie. Ze mną nauczycie się na różnych poziomach zaawansowania walca, disco foxa, tanga, rock’n’rolla czy rumby. Chętnie łączę również kroki wielu tańców oraz stylów muzycznych 🙂

www_zajacfoto_com-2777

Aneta&Andrzej REPO-377

PP (231)

Jak można przygotować się do pierwszego tańca weselnego?

Jeśli nigdy nie tańczyliście razem, w szczególności choreografii, gdzie ważne jest prawidłowe zapamiętanie kroków, należy przyjąć formę nauki tańca. Mogą to być prywatne lekcje tańca weselnego czyli indywidualne spotkanie pary z instruktorem, a może to być nauka tańca wspólna dla narzeczonych oraz innych par zaproszonych gości i rodziców – jako cała grupa. Pomaga to zrelaksować się przed weselem a także rozruszać, często też stworzyć piękną choreografię grupową. Bardzo istotną rzeczą jest powtarzanie poznanych kroków w domowym zaciszu, aby nasze ciało zapamiętało dokładnie każdy szczegółowy ruch. Pierwszy taniec weselny w Olsztynie i Warszawie pomoże Wam lśnić na parkiecie przez całą noc 🙂

Ile czasu zajmuje nauka pierwszego tańca?

Wszystko zależy od Waszych predyspozycji tanecznych oraz od poświęconego czasu na spotkania z instruktorem. Jeśli zdecydujecie się na bardziej zaawansowaną i dynamiczną choreografię rodem „Tańca z Gwiazdami”, to najlepiej rozpocząć naukę kilka miesięcy wcześniej (około 6-7 spotkań). Przy prostszych, spokojniejszych krokach kurs trwa zazwyczaj jeden miesiąc (około 4 spotkania). Mamy w swoim tanecznym dorobku pary, z którymi trenowaliśmy pół roku, ale też i takie, które zgłaszały się do nas tydzień – dwa przed weselem. W jednym i drugim przypadku razem tworzymy piękne choreografie 🙂

Oferujemy Państwu naukę tańca w Olsztynie w systemie weekendowym, aby z dala od codziennego zgiełku móc oddać się w ręce wykwalifikowanego instruktora, który pozwoli Wam na chwilę wytchnienia, radości i zabawy. 

W jakim stroju najlepiej zaprezentować się podczas pierwszego tańca?

Wybierając styl tańca należy pamiętać, że każdy z nich ma różne tempo oraz inną technikę. Walca angielskiego czy rumbę można bez problemu zatańczyć w długiej sukni z dużym kołem, na wysokim obcasie czy w pełnym garniturze. Natomiast takie tańce, jak walc wiedeński, jive czy rock’n’roll wymagają od tancerzy odpowiedniego stroju, tj. niższego obcasa bądź krótszej sukienki.

Gwarantuję pełną satysfakcję, wspaniałą atmosferę oraz szybkie zadowolenie z efektów pracy, jak i sukces na parkiecie – 90% par, które rozpoczynają kursy tańca nigdy wcześniej nie tańczyły!

Pierwszy taniec weselny w Olsztynie i Warszawie to dodatkowo świetna zabawa i czas spędzany wspólnie, przyjemnie i z ogromnym pożytkiem 🙂 Zdajemy sobie sprawę, iż przygotowania ślubne są stresujące i czasochłonne, toteż w szybki i fachowy sposób wdrażamy przyszłych nowożeńców w magiczny świat tańca. Pierwszy taniec to pamiątka na całe życie!

KMAG1156