Instruktor tańca

Instruktor tańca

Nazywam się Justyna. Tańczę od najmłodszych lat i nie próbuję walczyć z tym nałogiem 🙂 Swoje pierwsze taneczne kroki stawiałam pod okiem mistrzów tańca towarzyskiego – Karoliny Felskiej i Krzysztofa Wasilewskiego, dzięki którym z powodzeniem brałam udział w wielu turniejach i konwencjach tanecznych. Z biegiem czasu rosło również moje zainteresowanie stylami street dance, takimi jak hip-hop czy house. Zaowocowało to wieloma późniejszymi sukcesami na scenie ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz zmotywowało mnie do dalszej pracy. Nieprzerwanie doskonaliłam swe umiejętności z zakresu salsy, modern jazzu i tanga. W minioną dekadę pracowałam jako instruktor tańca w wielu placówkach kultury i oświaty na terenie całego województwa Warmińsko – Mazurskiego.

W sierpniu 2013 r. odbyłam profesjonalny staż taneczny we Francji, na którym doskonaliłam swe umiejętności w zakresie: hip hopu, house’u, tańców towarzyskich oraz jazzu u tak renomowanych choreografów, jak: Bruno Agati, Christopher Huggins, Anne-Marie Portas, Dominique Lisette, Aniurka Balanzo, Antoine Joly, Carmen Aguiar, Javier Castello, Michel Koenig.

W Polsce swój warsztat taneczny kształciłam pod okiem m.in.: Iwony Pavlović, Janji Lesar, Ani Jujki, Kasi Mieczkowskiej, Niako, Kelechiego czy Agustina Egurroli tańcząc u boku zawodowej grupy Volt.

Taneczne ambicje nie pozwoliły mi na pozostanie w miejscu, dlatego też zostałam instruktorką pole dance – wspaniałego i bardzo atrakcyjnego sportu dla kobiet 🙂