Pole Dance

Pole dance to forma intensywnych ćwiczeń z użyciem pionowego drążka. Jakkolwiek nazwa byłaby tłumaczona, sport ten ma mało wspólnego z tańcem oraz erotyką. Głównym zadaniem pole dance jest poprawa koordynacji ruchowej, spalenie tkanki tłuszczowej, nauka estetyki ciała oraz pobudzenie endorfin :) Nauka i kurs pole dance w Olsztynie to mini siłownia przede wszystkim dla kobiet, ale również i mężczyzn. Zajęcia prowadzone są na wielu poziomach zaawansowania, dzięki czemu nie trzeba być początkowo rozciągniętym ani silnym – tych cech w szybkim tempie nabiera się w trakcie ćwiczeń.

11110183_1601432096793807_968948682331697284_n

Najwygodniejszym strojem do pole dance są krótkie spodenki oraz przylegający do ciała krótki top. Unikamy luźnych koszulek i leginsów – ciało musie mieć dobrą przyczepność do rurki a zapewnić ją może tylko sucha skóra. Na tych zajęciach nauczyć się podstawowych chwytów oraz spinów, poznasz humorystyczne nazwy wszelkich figur i obrotów. Nauczysz się przełamywać bariery i wisieć do góry nogami!

IMG_0418

Nauka i kurs pole dance w Olsztynie to nie tylko same ćwiczenia – to fantastyczny świat, który pozwoli na rozładowanie napięcia, odzyskanie dobrego humoru i wyrzeźbienie sylwetki – jednym słowem, świat idealny :)

Zapraszamy do wspólnego trenowania!