Pierwszy taniec weselny

PIERWSZY TANIEC WESELNY

 

Kurs pierwszego tańca weselnego obejmuje:

– indywidualne lub grupowe spotkania z instruktorem

– naukę dopasowanych do Twoich umiejętności choreografii

– wsparcie teoretyczne

– naukę kroków podstawowych dla osób początkujących oraz

– naukę kroków zaawansowanych dla osób z doświadczeniem w tańcu

W ramach kursu pierwszego tańca otrzymują Państwo vouchery zniżkowe na zakup sukni ślubnej, butów oraz wiązanek i akcesoriów ślubnych.

Zapisz się na kurs

Cena kursu jest ustalana indywidualnie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 601 477 321


Prawdopodobnie najmilszą i najbardziej wyczekiwaną częścią każdego wesela jest pierwszy taniec młodej pary. To moment, w którym Państwo Młodzi mogą okazać sobie piękne emocje i uczucia, a także zaprezentować gościom chwilę pełną wzruszeń. Dążymy do tego, aby zachwycić Waszych gości a Wam pozostawić pamiątkę na całe życie.

buty

Oferujemy Państwu pełen wachlarz stylów i kroków tanecznych. Tworzymy choreografie zarówno te klasyczne, jak i te bardziej zmysłowe lub humorystyczne, dzięki którym można zabawić, a nawet zaskoczyć swoich gości i często przełamać rutynę pierwszego tańca weselnego.

11010969_10206956245893441_7168568000042839484_n

bridal-636018_960_720

Nauka i kurs pierwszego tańca w Olsztynie jest czymś szczególnie istotnym i magicznym podczas przygotowań do wesela, a indywidualne lekcje z pewnością przyczynią się do waszego sukcesu na parkiecie. Z nami nauczycie się na różnych poziomach zaawansowania walca, disco foxa, tanga, rock’n’rolla czy rumby. Chętnie łączymy również kroki wielu tańców oraz stylów muzycznych.

4

Natalka_&_Przemek_025

unnamed (4)

Jak można przygotować się do pierwszego tańca weselnego?

Jeśli nigdy nie tańczyliście razem, w szczególności choreografii, gdzie ważne jest prawidłowe zapamiętanie kroków, należy przyjąć formę nauki tańca. Mogą to być prywatne lekcje tańca weselnego czyli indywidualne spotkanie pary z instruktorem, a może to być nauka tańca wspólna dla narzeczonych oraz innych par zaproszonych gości i rodziców – jako cała grupa. Pomaga to zrelaksować się przed weselem a także rozruszać, często też stworzyć piękną choreografię grupową. Bardzo istotną rzeczą jest powtarzanie poznanych kroków w domowym zaciszu, aby nasze ciało zapamiętało dokładnie każdy szczegółowy ruch.

Ile czasu zajmuje nauka pierwszego tańca?

Wszystko zależy od Waszych predyspozycji tanecznych oraz od poświęconego czasu na spotkania z instruktorem. Jeśli zdecydujecie się na bardziej zaawansowaną i dynamiczną choreografię rodem „Tańca z Gwiazdami”, to najlepiej rozpocząć naukę kilka miesięcy wcześniej (około 6-7 spotkań). Przy prostszych, spokojniejszych krokach kurs trwa zazwyczaj jeden miesiąc (około 4 spotkania). Mamy w swoim tanecznym dorobku pary, z którymi trenowaliśmy pół roku, ale też i takie, które zgłaszały się do nas tydzień – dwa przed weselem. W jednym i drugim przypadku razem tworzymy piękne choreografie :)

Oferujemy Państwu naukę tańca w systemie weekendowym, aby z dala od codziennego zgiełku móc oddać się w ręce wykwalifikowanego instruktora, który pozwoli Wam na chwilę wytchnienia, radości i zabawy. 

W jakim stroju najlepiej zaprezentować się podczas pierwszego tańca?

Wybierając styl tańca należy pamiętać, że każdy z nich ma różne tempo oraz inną technikę. Walca angielskiego czy rumbę można bez problemu zatańczyć w długiej sukni z dużym kołem, na wysokim obcasie czy w pełnym garniturze. Natomiast takie tańce, jak walc wiedeński, jive czy rock’n’roll wymagają od tancerzy odpowiedniego stroju, tj. niższego obcasa bądź krótszej sukienki.

Gwarantujemy pełną satysfakcję, wspaniałą atmosferę oraz szybkie zadowolenie z efektów pracy, jak i sukces na parkiecie – 90% par, które się do nas zgłaszają to osoby, które nigdy wcześniej nie tańczyły!

Nauka i kurs pierwszego tańca w Olsztynie to świetna zabawa. Zdajemy sobie sprawę, iż przygotowania ślubne są stresujące i czasochłonne, toteż w szybki i fachowy sposób wdrążamy przyszłych nowożeńców w magiczny świat tańca. Pierwszy taniec to pamiątka na całe życie :)

54